Бетонска плоча падна врз паркиран SUV

За среќа нема повредени во овој необичен инцидент освен што настрадал

Сопственикот на овој SUV на време се тргнал од опасната зона!

Настанот се случил на крајниот север на Русија – во Владивосток.

Погледнете го видеото!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Зошто е брз болидот на Bugatti

Audi RS7 – Најбрзиот блиндиран автомобил на светот

Ѕвездите на FC Barcelona нурнаа во светот на Cupra!

Ford Bronco добива pick-up варијанта

Ital Design најавува нов DeLorean

Abarth 595 Hercules болид во микро-пакување навиен на 217 KС

Дали електричниот Rolls Royce ќе се вика Silent Shadow!?

Најавен модерен Porsche 914

Lada Niva на Nirburgring