Ford Ranger како локомотива

Колку приколки може да влече познатиот pick –up на Ford – навистина многу

Tокму така новата генерација на популарниот работник на Ford од средната класа повче дури 20 тина приколки

Импресивната сцена можете да ја погледнете на ова видео и што да ви кажеме, Забавувајте се!

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Citroen најави нов електричен автомобил

Изберете име за некои од новите модели на Lada!!!

Новата Hyundai Sonata има дигитален (паметен) клуч!

Genesis планира сериско производство на електричното купе!

Nikola со off road возила, воден скутер…!?

Hyundai со нов crossover Cretan во Шангај 2019

Volvo XC60 со Plastics Recycling Awards Europe

ŠKODA KODIAQ, OCTAVIA SCOUT и SUPERB – Најдобри возила со погон на сите тркала

Во Bentley подготвуваат поголем SUV