Најголемиот ауспух на светот доаѓа од Русија!?

Рускиот канал Garage 54 продолжува и понатаму да не изненадува со ракотворби од работилниците….

Од рачно во гаража изработениот pick-up на Tesla наречен Cybertruck, па преку домашниот Batmobile од кај нив повторно ни доаѓа едно бизарно изненадување.

Погледнете каков нов ‘детал’ добила нивната популарна Lada.

Овој автомобил доживеал и преживеал секакви експерименти, но овa што сега го добива, се чини дека сепак овие мајстори од гаражата во Рудија отишле предалеку…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Екстремна заштита: Блиндирана G Class што ниту 13 кг. TNT не и можат ништо

Одложено пристигнувањето на Ford Mustang Mach-E во Европа

Новата Mokka: Opel се фокусира на плочките со имињата на моделите

Nissan го лансира специјалниот GT-R50 Italdesign вреден над милион долари !

Alfa Romeo 8C 2300 тркачка икона што знаела само за победи на жешките патеки!

Ралф Шумахер за свој нов автомобил ја избрал Lada Niva

Bentley Bacalar во бои на виножито!

Видео: Porsche 911 Turbo S забрзува до 100 km/h за 1,9 секунди

Полиција прекинала улична трка и уапсила 44 учесници- луда и опаснасна забава во време на пандемијата!