Ваков скок може да изведе само Kia

Kia  со Stinger покажа како се прават емотивни автомобили со високи перформанси, а сега има нов модел.

Новата Optima пристигна на пазарот.  Но, сега моделот има ново име – се вика К5.

Таа исто така доби соодветно промотивно видео во кое можеме да видиме фантастичен скок и нејзино свртување околу вертикалната оска.

Исклучително атрактивниот скок е дел од промотивното видео за неодамна одржаната 72 фодела на наградите Emmy, на кое Kia е спонзор.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

De Tomaso станува американска марка

Fiat Moby за помалку од 6.000 евра но во Јужна Америка

Во Берлин со регистерски таблички и за велосипеди!?

Возачите во Британија нема да смета ниту да држат мобилни во рака

Вгодина Škoda Enyaq iV Coupe!

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio SUV на годината!

McLaren Elva Gulf Theme by MSO

Bugatti Type 251 Evo концепт

Од Волфсбург со тизер го најавија VW Golf 8R