Видео: најава за новите BMW M3 и M4

Веќе подолго време е познато дека новите BMW M3 Sedan и M4 Coupe ќе ја доживеат својата премиера на 23 септември..

А,  додека чекаме, Баварците најавија ново тизер видео како најава.

Погледнете ги најавите новите членови на М семејството од Минхен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Понудата на Dacia драматично се менува

Изнервиран од чести дефекти го запали својот Mercedes-AMG GT 63 S 4door

Снимен мистериозен Bugatti

De Tomaso станува американска марка

Fiat Moby за помалку од 6.000 евра но во Јужна Америка

Во Берлин со регистерски таблички и за велосипеди!?

Возачите во Британија нема да смета ниту да држат мобилни во рака

Вгодина Škoda Enyaq iV Coupe!

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio SUV на годината!