Видео Пресметка на „Рингот” – Alfa Giulia Quadrifoglio против Porsche 911 GT3 RS!

Овој запис од камерата на легендарната тркачка патека нуди уживање за сите кои се вљубеници во спортскте автомобили, октанските испарувања и чадот од сопирачките.

Тоа буди надеж дека SUV моделите нема да ги исфрлат од светот на автомобилизмот супер спортските моќни и тркачки автомобили со лиценца за возење и на јавни патишта.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

PSA групацијата донира над 400.000 маски и друга медицинска опрема на болници во Европа

Polestar Percept нови детали и фотки – можна најава за електричниот SUV Polestar 3

Jaguar Land Rover против корона вирусот

Видео Црвено Ferrari што ви го одзема здивот и негова заштита од гребници

Фудбалерите на Баерн не го фаворизираат Audi, клубот со драстични казни

Составете си тркачка Toyota дома – во стилот седи дома

Место автомобили Seat произведува вентилатори за респиратори, а Lamborghin заштитни маски и визири

Лекарите бараат лимитирање на брзината во градовите на 30 км/ч

Видео: Mazda 100th Anniversary Special Edition