TopCar Porsche 911 Carrera Cabrio Stinger Light Pack

Во својата нова пролетна колекција, TopCar има и комплет Light Pack за Porsche 911 Carrera Cabrio…

Автомобилот доби аеродинамичен каросериски пакет ( body kit) од карбонски влакна, кој меѓу другото вклучува префинет преден браник, отвори за воздух, хауба, комплет прагови, задни светла, заден спојлер и долен дел од задниот браник.

TopCar Porsche 911 Carrera Cabrio Stinger Light Pack има и нови тркала со големини до 20 инчи, потоа титаниумски издувен систем Akrapovic, внатрешност опшиена и обложена во кожа и карбонски влакна…

НАЈНОВИ